Aktywności

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ODBYWAJĄCE SIĘ NA NASZYCH SALACH

SALE KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE QUICKRO 

Nasze usługi coworkingowe wraz z całą ofertą elastycznie dopasuje się do każdego klienta. Zarówno oferta wynajmu sal na godziny, a także sal na dłuższe okresy współpracy skierowana jest do wszystkich którzy chcą ograniczyć koszta swoich działalności jak i tych którzy potrzebują eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni biurowo-konferencyjnej.

Jeśli więc szukasz pomieszczeń biurowych w takim wymiarze najmu jaki Ci pasuje jesteśmy otwarci na każdą propozycję.

Obiekt QUICKRO COWORKING to idealne miejsce na wynajem sali pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych działań o charakterze integracyjnym i oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować szkolenia rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji sympozjów dla w przybliżeniu 12 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając układ typu Stoły okrągłe: około 12 uczestników

Z naszej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić aranżację pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 30 m2
  • szerokością w przybliżeniu 5 m
  • długością w przybliżeniu 6 m

1 2 3

NAUKA PROGRAMOWANIA I BUDOWY ROBOTÓW

więcej informacji: www.warsztatyrobotow.pl

KONTAKT
Galeria Skawina
ul. 29-go Listopada 21
32-050 Skawina
12 291 00 04